Bibliotheek App: altijd eenvoudig toegang tot uw bieb

Altijd simpel toegang tot uw bibliotheek? Met uw mobiel of uw tablet? Dat kan met de Bibliotheek App.

Met deze app kunt u zien tot hoe lang u uw geleende boeken thuis mag houden. U kunt via de app verlengen (verlengen is gratis en eenmalig mogelijk). Ook kunt u boeken, dvd's en luisterboeken reserveren via de app.
Ook heel handig is dat u in de app de gegevens van meerdere familieleden bij kunt houden (gebruikersbeheer). En nieuw in deze app... u kunt via 'scan ISBN-code' bijvoorbeeld in de boekhandel een boek scannen en zo bekijken of uw Bibliotheek dit boek ook uitleent.
Download de App 'Iguana Bibliotheek' gratis voor Apple
Download de App 'Iguana Bibliotheek' gratis voor Android
Download de App 'Iguana Bibliotheek' gratis voor Windows
Mocht u vragen hebben over het gebruik van de app, dan kunt u contact opnemen met ons Servicebureau. Omschrijf zo duidelijk mogelijk wat het probleem is en wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoorden.