Skip to content
Home Praktische Informatie Archief
Nogmaals lezing belasting en erven 2010 | Afdrukken |

thumb_erf_en_successierechtDe lezing van maandag 12 april over belasting en erven, verzorgd door notaris Roerdink, kende maar liefst 102 toehoorders, die allen veel wijzer naar huis gingen. Daarnaast moesten velen andere belangstellenden teleurgesteld worden. Daarom wordt deze avond herhaald op maandag 10 mei. 


thumb_logo_figuren_met_tekst_kleurDe heer Roerdink van notariskantoor Roerdink & Stevelink is bereid gevonden om nog een avond een lezing te verzorgen. Deze avond is dus gepland op maandag 10 mei in de bibliotheek en zal ook weer beginnen om 20.00 uur. De toegang is weer gratis maar opgeven bij de bibliotheek blijft ook nu noodzakelijk. De namen van de belangstellenden voor wie op 12 april geen plek meer was zijn genoteerd op een reservelijst. Deze mensen hoeven zich niet opnieuw in te schrijven. Met hen wordt contact gezocht om te kijken of zij deze avond kunnen.

Dus heeft u ook vragen over de belastingtarieven die nu gehanteerd worden en over erf- en schenkbelasting dan kunt u voor deze avond contact opnemen met de bibliotheek in Groenlo en u inschrijven voor de lezing op 10 mei. Opgave is eveneens mogelijk per mail. Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . Ook nu geldt weer een maximum aantal bezoekers. Wilt u niet teleurgesteld worden dan dient u zich dus tijdig op te geven.

Schrijf commentaar
Naam:
Email:
 
Onderwerp:
Voer de anti-spam code in die in het plaatje staat.

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

Zoek in de catalogus



Aanvragen titels buiten Bibliotheek Oost-Achterhoek

thumb_aanvragen

Aanschafsuggesties

thumb_aanschafsuggesties

Digitale bestanden voor leden thuis raadpleegbaar

thumb_uittreksels_en_recensies

Zoek in de site

Volg Bibliotheek Oost-Achterhoek

Bezoek ook ...

banner1
iris
logo_horizontaal_vmjb
kunstuitleen

seo tanıtım yazısı Health seo